اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان

سال « رونق تولید »
به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، بر نامه ضیافت ماه مبارک رمضان ویژه دختران دوره اول و دوم مدارس صدرای ولایت زرین شهر بر گزار شد . حجت الاسلام صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان ضمن تقدیر  از حضورمعارف جویان دراین ضیافت پیرامون ماه ضیافت الهی مطالبی بیان نمودند . در ادامه حجت الاسلام نصرسخنران و مجری ویژه این برنامه با سخنرانی و اجرای متنوع و زیبا و صدای دلنشین قرآنی خود شور وشعف دوچندان برای این محفل معنوی داشتند و مسابقات متنوع برگزار و به رسم یادبود هدایایی تقدیم شد و در پایان نماز جماعت برگزار و معارف جویان سر سفره افطاری میهمان شدند.


به گزارش روابط عمومی اداره تبیلغات اسلامی شهرستان لنجان ، همایش تبیین گام دوم انقلاب اسلامی برای مسئو لین هیات مذهبی ،رابطین فرهنگی ،رابطین قرآنی هیات و مسئولین مراکز قرآنی شهرستان لنجان بر گزارشد. حجت الاسلام صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی ضمن تقدیر از مسئولین هیات مذهبی ومداحان و قدر دانی از فعالیت این قشر فرهنگی مذهبی گفت: هدف از برگزاری این جلسات این است که در دل هیات و مداح ما یکسر ی فعالیتهای جدید نه بصورت شعاری بلکه بصورت عملی در باب بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بطور عمیق وتوجه و مطالعه کامل به صورت عملیاتی شکل گیرد . در ادامه حجت الاسلام فرهنگ سخنران ویژه این همایش  ضمن تشریح کامل ابعاد و ارکان بیانیه گام دوم انقلاب اسلام و حساسیت رسالت قشر فرهنگی کشور ودقت کامل آنها به این امر مهم گفت :این بیانیه علاوه بر اینکه از زبان ولایت و ولی امر ماست تمام آن بر گرفته از متن قر آن کریم است ،لازم است مخصوصا ما قشر فرهنگی کشوربا  توجه کامل عامل آن باشیم.این مسیر ی است که دارد ریل گذاری میشود بسوی ظهور ولایت عظمای حضرت مهدی موعود (عج). در پاپان هیات فعال در موکبهای کمک رسانی هموطنان سیل زده و فعال شهرستان مورد تجلیل و هدایایی به رسم یاد بود به آنها تقدیم شد.


        
به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، جلسه هم اندیشی بر پایی نمایشگاه ساحل سعادت در پارک ساحلی زرین شهر با حضور حجت الاسلام باقریان امام جمعه شهر ،حجت الاسلام صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان وجمعی از طلاب  و فعالان فرهنگی  برگزار شد . در این نشست که به منظور تبادل نظر وتصمیم گیری نهایی و تقسیم کار انجام شد حاضرین به گفتگو نشستند.در این نمایشگا بر نامه های متنوع جهت کودکان ،مشاوره خانواده ،اعتقادی ،اخلاقی ،خلاقیت وبر نامه های ویژه دینی با حضور اساتید ومتخصصین مختلف به مدت 20 شب ماه مبارک رمضان بر پاست .  • کل صفحات:3  
  • 1
  • 2
  • 3
  •   

همه پیوندها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic