اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان

سال « رونق تولید »

به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان واداره آموزش وپرورش زرین شهر و با هدف بصیرت افزایی دینی گفتمان های دینی مدارس در زرین شهر و ورنامخواست برگزار شد .

به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ،گفتمان دینی به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و همکاری اداره آموزش وپرورش زرین شهر در دبیرستان قدسیه زرین شهر برگزارشد.

حجت الاسلام کاظمی استاد گفتمان دینی با بیان مطالبی در خصوص خودشناسی به انواع زندگی ها اشاره نمود و گفت : اینکه انسان باید در مسیر انتخاب راه خود دقت کند و شأن خود را در نظر داشته باشد مهم است و این زمانی اتفاق می افتند که در مرحله خودشناسی دچار مشکل و تردید نشده باشد . در ادامه نسبت به انتخاب رفیق و دوست و اشاره به این مطلب که یار بد از مار بد بدتر بود و اینکه مار بد تنها برجان می زند و یار بد بر جان و بر ایمان می زند و دانش آموزان باید در مسیرهای انتخاب خود دقت نظر داشته باشند و در پایان به سئوالات پاسخ داده شد .


به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ،گفتمان دینی با هدف بالا بردن سطح آگاهی علوم دینی دانش آ موزان در دبیرستان پسرانه شاهد هدایت زرین شهر با حضور استاد محمد کاظمی به دعوت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و همکاری اداره آموزش وپرورش زرین شهر با موضوع خودشناسی برگزار شد.


به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ،گفتمان دینی با موضوع خودسازی وخود شناسی با حضور استاد محمد کاظمی در دبیرستان پسرانه دکتر علی شریعتی زرین شهر برگزار شد. حجت الاسلام کاظمی ضمن اشاره به آیات و روایات در این زمینه نسبت به قدر شناس بودن از نعمت های خداوند و شکرگذاری در این درگاه و لذت ارتباط با معبود را بیان نمودند ودر پایان به سئوالات دانش آموزان پاسخ داده شد.کربلا منتظر ماست بیا تا برویم ...


به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، نشستی در قالب گفتمان دینی با سخنرانی استاد محمد کاظمی و با حضور والدین معارف جویان دخترانه صدرای ولایت دوره اول و دوم برگزار شد . حجت الاسلام کاظمی به بحران نوجوانی و ویژگی نوجوان امروز اشاره نمود و نسبت به برخورد والدین و اهمیت آن در این سنین مطالبی بیان نمود . از جمله مباحث مهم در این قشر این است که از نوجوان مچ گیری نکنیم ـ به نوجوانان آرامش هدیه کنیم و از دروازه سلیقه آنها سخن را آغاز و به دروازه نیازشان ختم کنیم . در پایان به سئوالات اولیاء پاسخ داده شد .   


استاد کا ظمی با سخنرانی ویژه با موضوع مختلف دینی به سئوا لات آنان پاسخ دادند.به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان  لنجان در پی سلسله گفتمانهای دینی برای بهرمند ی جوانان ونوجوانان دختر وپسر شهرستان 19مهر ماه 1397 نشستی با حضور دختران وپسران جوان ونوجوان شهرستان در دو نوبت با دعوت از استاد حسینی از سوی اداره تلیغات اسلامی شهرستان لنجان با موضوع فضای مجازی من در سالن مصلی نماز جمعه زرین شهر برگزار شد . استاد حسینی پیرامون ارتباطات مجازی و امنیت در فضای مجازی و مقایسه فضای مجازی و حقیقی مطالبی بیان نمود و در پایان دانش آموزان سئوالات خود را مطرح نمودند .


به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهر ستان لنجان با آغاز سال تحصیلی و در مهرماه1397 ،11 گفتمان دینی در مدارس دخترانه و پسرانه زرین شهر و ورنامخواست  با حضور استاد محمد کاظمی متخصص درزمینه کودک ونوجوان بر گزار شد . این گفتمان دینی که با هدف ارتقاء علوم دینی دانش آ موزا ن با همکاری و هماهنگی اداره آ موزش وپرورش زرین شهر و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان انجام شد با خرسندی و استقبال قابل توجه مدارس روبرو شد که همگی خواستار استمرار این جلسات شدند .ا ستا د کاظمی با استعانت از روایت (من خرج فی شانه فهو میت ) وتفسیر سوره مبارکه عصر گفت:ما نوجوانان وجوانان بسیار خوب ومستعد ی داریم وجدی نگرفتن خودشان را علت اصلی فاصله بعضی ازآنها را از دین برشمرد .


به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، گفتمان دینی در دبیرستان دخترانه بعثت باغبهادران برگزار شد.

حجت الاسلام نیمارانی استاد گفتمان دینی در ابتدای جلسه به بیان ویژگی های شخصیتی  شهید مدافع حرم حججی و روش زندگی این شهید والامقام پرداختند . وی در ادامه جلسه به لزوم قدرشناسی و شکرگزاری از نعمتهای خدا و زحمات پدر و مادر اشاره کرد و از اهمیت احترام به والدین سخن گفت و  مصداق های قرآنی آن را نیز بیان کرد .

ایشان همچنین به این موضوع اشاره کرد که درس خواندن بسیار مهم است و آن را راهی برای خدمت رسانی بهتر به خلق در آینده دانست .و به مقایسه ثواب درس خواندن با افرادی که در راه خدا جان خود را از دست می دهند پرداخت. ودر پایان از اهمیت انتخاب دوست و معیار های انتخاب سخن گفت و دانش آموزان پس از پایان مباحث سوالات خود را مطرح نمودند و حجت الاسلام نیمارانی به آنها پاسخ داد .  • کل صفحات:4  
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  •   

همه پیوندها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic