اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان

سال « رونق تولید »

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ،دوره آ موزشی مبلغات سنتی شهر ستان لنجان در مصلی نماز جمعه زرین شهر با حضور بیش از 60مبلغه سنتی برگزار شد . سرفصل های دوره آموزشی با موضوعات آموزش احکام و عقاید ویژه بانوان ـ آسیب شناسی اجتماعی و آموزش مهارت های زندگی با رویکرد طلاق ، اعتیاد ، فضای مجازی ـ آشنایی با مقتل و مقتل خوانی ـ آسیب شناسی خرافات و بدعت های انحرافی در دین ـ آموزش راهکارهای اجرایی اقتصاد مقاومتی در خانواده و اجتماع ( با محوریت مشاغل خانوادگی ) با حضور اساتید بیان و به آنها پرداخته می شود .

زمان برگزاری دوره : 

سه شنبه 13 لغایت 17

چهارشنبه 13 لغایت 16
به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، معاون آموزش سازمان مدارس معارف اسلامی از مدارس صدرای ولایت زرین شهر بازدید نمود.

آقای ناوندی معاون آموزش سازمان مدارس معارف اسلامی همراه با آقای رضایی کارشناس آموزش اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان در رابطه با رشته معارف و آینده تحصیلی آن و همچنین انتخاب های دانش آموزان در دانشگاه با آن ها صحبت نمود .

وی همچنین در جلسه ویژه ای که با مدیران و دبیران مدارس صدرای ولایت زرین شهر برگزار شد شرکت  و به سوالات آنها پاسخ داد

آقای ناوندی از انتظار سازمان مدارس معارف اسلامی برای شناساندن و آینده تحصیلی و شغلی این رشته برای دانش آموزان و اولیای آنها در دبیرستان دوره اول خبر داد و گفت این وظیفه ای است که مدیران و دبیران باید آن را به نحو احسن انجام دهند.
برای مشاهده فیلم بر روی تصویر کلیک نماییدبه گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد مراسم معنوی اعتکاف با حضور نمایندگان ائمه جمعه شهرستان برگزار شد . حجت الاسلام صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان ضمن گرامیداشت هفته بصیرت و میثاق امت با ولایت ،نسبت به تبیین وقایع تاریخی برای نسل نوجوان و جوان تاکید نمود و گفت : تاریخ سیاسی را مرور کنیم و تبیین فتنه مهم است .

حجت الاسلام صائبی در ادامه به رویش های انقلاب اشاره و مراسم معنوی اعتکاف را از رویش های انقلاب دانست و گفت : امسال با توجه به عید نوروز و برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در اول سال نو باید برنامه ریزی بهتری انجام گیرد و نسبت به محتوا دقت نظر بیشتری صورت پذیرد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در پایان به کمیته های فعال در مراسم معنوی اعتکاف اشاره نمود و افزود : کمیته ی فرهنگی و محتوا در کنار کمیته پشتیبانی و تدارکات و دیگر کمیته ها باید نقش آفرینی داشته باشد و هماهنگی بین کمیته ها می تواند اثربخشی و خروجی خوبی به عمل آورد تا معتکفین بتوانند از این فضای معنوی توشه بگیرند و بهره مند شوند

در پایان مدعوین نظرات خود را بیان و پیشنهادات و راهکارهای موثری مطرح نمودند .


به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، نشست بصیرتی 9 دی با حضور مهندس چمران در زرین شهر برگزار شد.مهندس چمران ضمن تبیین مسائل روز منطقه به لزوم به روز بودن و آمادگی کامل نیروهای نظامی اشاره کرد و این نکته را خاطرنشان کرد که ایران در این برهه از زمان یکی از امن ترین کشورهای منطقه است .

وی همچنین به مسائل پیش آمده در سال 88 و حماسه بزرگ 9 دی اشاره کرد و گفت : آگاهی و نکته سنجی مردم در آن روزها باعث شد تا فتنه 88 ناکام باقی بماند و این فتنه به یک پیروزی بزرگ برای ملت ایران تبدیل شد.

وی همچنین در پایان جلسه خاطره ای از شهید مصطفی چمران بیان کرد و گفت : آن شهید والامقام یکی از دانشمندان زمان خود شناخته می شد و تحریم ها را یک فرصت عالی برای پیشرفت کشور می پنداشت .

   • کل صفحات:3  
  • 1
  • 2
  • 3
  •   

همه پیوندها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic