اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان

سال « حمایت از کالای ایرانی »

  تاریخ و مکان برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی شهرستان لنجان اعلام شد .مشخصات کاندیدای تائید صلاحیت شده 
 پنجمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی
شهرستان لنجان


مشخصات کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی
شهرستان لنجان تبلیغات نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی شهرستان لنجان کلید خورد .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، حجت الاسلام صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان از آغاز تبلیغات نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی شهرستان لنجان خبر داد .

رئیس ستاد انتخابات شورای هیئات مذهبی لنجان ضمن تشریح ماموریت های این ستاد در برگزاری این انتخابات افزود : پس از فراخوانی از مسئولین هیئات مذهبی شهرستان جهت شرکت و نام نویسی در این دوره از انتخابات در زمان تعین شده 16 نفر از مسئولین هیئات مذهبی جهت ثبت نام مراجعه نمودند که با بررسی سوابق و دستورالعمل های این انتخابات 10 نفر از ایشان در گام نخست واجد شرایط آئین نامه ای قرار گرفتند .

حجت الاسلام صائبی تصریح کرد : در آئین نامه و دستورالعمل های این انتخابات واجدین شرایط می بایست حداقل 25 سال و حداکثر 65 سال سن داشته باشند و مدرک تحصیلی ایشان بالای دیپلم و یا سابقه بالای از صدور مجوز هیئت موجود باشد .

وی افزود : هر نامزد می بایست حداقل سه سال از تاریخ صدور مجوزش گذشته باشد تا بتواند در این انتخابات شرکت نمایند که استقبال کنندگان شرکت در این انتخابات که نتوانستند شرایط ابتدائی را کسب نمایند موفق نشدند به مرحله دیگر برسند . 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان در پایان ضمن قدردانی از زحمات اعضای ستاد انتخابات شهرستان گفت : اسامی و مشخصات نامزدهای که تائید صلاحیتشان از مراجع ذی صلاح آمده است تا ساعاتی دیگر منتشر خواهد شد و از آن پس خواهند توانست تا 24 ساعت قبل از شروع رای گیری به تبلیغات خود ادامه دهند .

گفتنی است انتخابات پنجمین دوره شورای هیئات مذهبی همزمان با سراسر کشور 5 آبان ماه 1396 در گلستان شهدای زرین شهر برگزار خواهد شد .


با حضور آحاد مردم ولایت مدار شهرستان لنجان تجمع بزرگ خلیج همیشه فارس و حمایت از غیور مردان سپاه در میدان مرکزی زرین شهر برگزار شد .رئیس تبلیغات اسلامی لنجان از کارگاه آموزشی کسب و کار نویسندگی معارف جویان  دبیرستان صدرا بازدید کرد .به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، حجت الاسلام صائبی رئیس تبلیغات اسلامی لنجان از کارگاه آموزشی کسب و کار نویسندگی در  دبیرستان صدرا بازدید کرد .

رضا یاوری مجری این طرح در تشریح این کارگاه آموزشی افزود : در این طرح آموزشی سعی شده سرفصل های همچون نگارش متون ادبی ، صحیح نویسی ، فصل بندی ، نویسندگی فیلمنامه و رمان ، قصه نویسی و کلیه علوم و فنون که می توان با آنها به نگارش کتاب پرداخت .

وی در ادامه تصریح کرد : معارف جویان شرکت کننده در این دوره آموزش تاکنون توانسته اند کتابی را با علم و پزوهش خود به نگارش در آورند که تا چند جلسه دیگر به پایان برسد .

در پایان این بازدید حجت الاسلام صائبی در جمع شرکت کنندگان این دوره آموزشی گفت : تقویت دانش نویسندگی معارف جویان خواهد توانست توان فراگیری و نشر این عزیزان را بالا ببرد .

صائبی در پایان تاکید کرد : این کارگاه آموزشی از جهت محتوا غنی و از جهاتی لازم برای کلیه علاقه مندان نویسندگی است و امید است معارف جویان با اهتمام ویژه ای که در این حوزه دارند موفق و سربلند باشند .مدیر دبیرستان صدرا گفت : معارف جویان دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا (دوره دوم) با قرآن مانوس خواهند شد .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، محسن سلیمیان مدیر دبیرستان صدرا  خبر داد و گفت: معارف جویان دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا (دوره دوم) با قرآن کریم مانوس خواهند شد .

وی در ادامه هدف از برگزاری این نشست های قرآنی را تقویت روخوانی و روانخوانی معارف جویان در گام نخست دانست و افزود :  شرح و تفسیر برخی آیات کاربردی در گام دوم این طرح گنجانده شده  که تا انتهای سال تحصیلی ادامه خواهد داشت .

سلیمیان در پایان یادآور شد : از آنجائی که قرآن کریم و یادگیری آن جزء لاینفک این رشته تحصیلی می باشد،  لازم دانستیم در این امر اهتمام ویژه ای بکار ببندیم که خوشبختانه با استقبال معارف جویان نیز روبرو شد .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان با رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان دیدار و گفتگو کرد .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، جناب آقای سلیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان با حجت الاسلام صائبی  رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان دیدار و گفتگو کرد .

در این نشست که بمناسبت  26مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش  در دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرای زرین شهربرگزار شد ، سلیمی ضمن تبریک این روز به جامعه ورزشی خاطر نشان کرد : ورزش کردن در دین مبین اسلام جایگاه ویژه ای دارد و سلامت بدن از بدیهیاتی است که هر انسانی با عقل سلیم می بایست به این مهم بپردازد .

وی در ادامه تصریح کرد : تعامل اداره ورزش و جوانان و اداره تبلیغات اسلامی برکات خوبی را بدنبال خواهد داشت که امید است به فضل پروردگار اقدامات چشمگیری شاهد باشیم .

در ادامه این جلسه حجت الاسلام صائبی ضمن قدر دانی از زحمات مجموعه این اداره از مساعدت ریاست محترم اداره امور ورزش و جوانان به دبیرستان صدرا قدر دانی کرد و این روز را به تمامی پرسنل خدوم ایشان تبریک و از خداوند متعال توفیقات روز افزون را برایشان آرزو کرد .


در جواب یاوه گویی ترامپ، 
تجمع بزرگ مردمی خلیج همیشه فارس و حمایت از غیور مردان سپاه. 
پنج شنبه 27مهرساعت10صبح 
میدان مرکزی زرین شهر.
معارف جویان دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرای زرین شهر (دوره اول) به کوهگشت خانوادگی رفتند .به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، معارف جویان دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرای زرین شهر (دوره اول) به کوهگشت خانوادگی رفتند .

محمود سلیمیان مدیر این دبیرستان ضمن اعلام این خبر در تشریح اهداف این اردوی فرهنگی تفریحی خاطر نشان کرد : از آنجائی که اولیا و دانش آموزان در طول هفته زمان کمتری را باهم سپری می کنند مارا بر آن داشت که این همدلی را عمق بیشتری دهیم تا اولیا بتوانند در یک اردوی دوستانه با فرزندان خود اوقات خوشی را سپری کنند .

وی در ادامه تصریح کرد : در اردوهای فرهنگی آموزشی معارف جویان با محیطی خارج از مدرسه را با اولیاء و مربیان خود تجربه می کنند و این رابطه دوستانه باعث خواهد شد که رشد علمی و تحصیلی دانش آموزان بالا برود .

در ادامه این اردو که در پارک کوهستانی شهدای شهر دیزیچه برگزار شد،  معارف جویان با قرائت فاتحه ای بر سر مزار شهدای گمنام این خطه حضور بهم رساندند .


  • کل صفحات:3  
  • 1
  • 2
  • 3
  •   

همه پیوندها