اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان

سال « حمایت از کالای ایرانی »


 در آستانه ماه محرم گردهمائی مسئولین هیئات مذهبی ،رابطین فرهنگی و مداحان شهرستان لنجان در گلستان شهدای زرین شهر برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ،  به همت اداره تبلیغات اسلامی ، شورای هیئات مذهبی ، کانون مداحان و شاعران آئینی و کانون بسیج مداحان و در آستانه ماه محرم گردهمائی مسئولین هیئات مذهبی ،رابطین فرهنگی و مداحان شهرستان  در گلستان شهدای زرین شهر برگزار شد .

در این گردهمائی مسئولین و رابطین هیئات نکات مورد نیاز و کاربردی  در برگزاری مراسمات مذهبی را فرا گرفتند .


قرائت قرآن کریم در آغاز مراسم توسط جناب آقای مددی

ادای احترام به سرود جمهوری اسلامی ایران

خیر مقدم گوئی و ایراد سخن توسط حجت الاسلام صائبی ریاست اداره تبلیغات اسلامی لنجان

استماع حاضرین در مراسم  از سخنرانی حجت الاسلام صائبی 

اهدای بسته های فرهنگی به مسئولین و رابطین فرهنگی هیئات مذهبی و مداحان اهل البیت (علیهم السلام)

مدعوین در گردهمائی

سخنرانی جناب سرهنگ افشاری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنجان

سخنرانی سرهنگ افشاری در گردهمائی

حضور پرشور مسئولین هیئات مذهبی ،رابطین فرهنگی و مداحان شهرستان لنجان

سخنرانی حجت الاسلام سبکتکین رئیس شورای هیئات مذهبی لنجان

حضور سید مجتبی حسینی رئیس کانون مداحان شهرستان

سخنرانی حجت الاسلام بابائی مسئول تشکلهای دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان

استماع سخنرانی حجت الاسلام بابائی

اهدای بازو بند پلیس افتخاری به رابطین هیئات مذهبی بصورت نمادین


گردهمائی هیئات مذهبی ،رابطین فرهنگی و مداحان شهرستان لنجان ..
با حضور مسئولین هیئات مذهبی خواهران نشست هماهنگی مراسم شیرخورگان حسینی در زرین شهر برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، با حضور مسئولین هیئات مذهبی خواهران نشست هماهنگی مراسم شیرخورگان حسینی در زرین شهر برگزار شد .

درابتدای این جلسه حجت الاسلام صائبی  از زحمات هیئات مذهبی خواهران که هر ساله در این مراسم به نحو شایسته خدمتگذاری می کنند قدر دانی کرد و افزود : همایش شیرخورگان حسینی تجلی مادران فداکار ایست که مانند حضرت رباب (ع) حاضرند فرزند خود را در راه خدا  فدا کنند و به جهانیان نشان دهند که برای امام زمان خود لشکریانی دارند که از کودکی جان بر کف در رکاب صاحب الزمان(عج) هستن .

در ادامه این جلسه اعضای محترم دفتر امام جمعه زرین شهر و مجریان برگزاری این مراسم بزرگ پیرامون این همایش توضیحاتی ارائه نمودند و مسئولین هیئات مذهبی خوهران نقاط ضعف و قوت و پیشنهادات خود را درباره برنامه سالهای گذشته بیان کردند .با حضور امام جمعه زرین شهر و اعضای شورای تبلیغ شهرستان مراسم تکریم و معارفه روحانی مسجد جامع چمگردان برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، به همت اداره تبلیغات اسلامی و با حضور حجت الاسلام والمسلمین باقریان امام جمعه زرین شهر و اعضای شورای تبلیغ شهرستان مراسم تکریم و معارفه روحانیون  مسجد جامع چمگردان برگزار شد .

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین باقریان حضور  امام جماعت  در مسجد را یکی از شاخصه های مهم وحدت آفرین و از الزامات امر تبلیغ در مسجد دانست و خاطر نشان کرد : اگر بخواهیم مساجد را در طراز اسلامی و جایگاه مورد نظر اسلام برسانیم نیاز مبرم به وحدت و تدوین برنامه ای کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت داریم .

وی در ادامه تصریح کرد : تشکلهای فعال با تشکیل هیئت های اندیشه ورز خواهند توانست در ساماندهی و برنامه های هدفمند ، مسجد را پویا و کانون تحولات بنیادین در جامعه اسلامی  کنند .

در ادامه این مراسم از زحمات و فعالیت های فرهنگی مذهبی حجت الاسلام محمودی قدر دانی و حجت الاسلام چرغان بعنوان روحانی این مسجد معارفه شد .


ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی شهرستان لنجان مراسمات دهه امامت و ولایت و ماه محرم را در دستور کار قرار داد .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی شهرستان لنجان مراسمات دهه امامت و ولایت و ماه محرم را در دستور کار قرار داد .

در این نشست که با حضور مسئولین و کارشناسان ادارات در خصوص دستور کار جلسه بحث و تبادل نظر صورت گرفت ، حجت الاسلام صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان در ابتدای جلسه ضمن تاکید بر برگزاری مراسمات مذهبی بدون آسیب خاطر نشان کرد و افزود : به لطف خدا شاهد برنامه ریزی و پیش بینی خیل گسترده برنامه های مذهبی در شهرستان هستیم و هیئات مذهبی با استفاده از ظرفیت های مردمی در تلاش برای برگزاری هرچه با شکوه تر مراسمات مذهبی هستند .

وی در ادامه  از نقش مهم ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی گفت و خاطر نشان کرد : این ستاد در راستای ساماندهی و مهندسی فرهنگی برنامه های مذهبی  می بایست با اشراف خود بر کلیه آسیب ها نظارت کامل داشته باشد تا خدا ناکرده جامعه دچار ضعف و آسیب در این مقطع نگردد.

در ادامه این جلسه اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص برنامه های اعلام شده به دبیر خانه این ستاد مطرح و در پایان از زحمات کلیه خدمتگذاران این آستان مقدس قدردانی کردند .


امامزاده سید ابراهیم (ع) ورنامخواست در روز عید غدیر میزبان شیفتگان و دوستداران امیرالمومنین علی (ع) شد .کاروان شادی غدیر در چمگردان نیز دلهای شیفته و عاشق امیر المومنین (ع) را به خیابانها کشاند .


با حضور آحاد مردم کاروان شادی غدیر در زرین شهر در سطح شهر به حرکت درآمد .
  • کل صفحات:2  
  • 1
  • 2
  •   

همه پیوندها