اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان

سال « حمایت از کالای ایرانی »

باری دیگر خلق حماسه حضور ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی


معارف جویان دبیرستان علوم و معارف اسلامی  صدرای زرین شهر (دوره اول) از آثار تاریخی شهر نجف آباد و فرهنگ و منش عصر قدیم در این شهر بازدید کردند .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، معارف جویان دبیرستان علوم و معارف اسلامی  صدرای زرین شهر (دوره اول) از آثار تاریخی شهر نجف آباد و فرهنگ و منش عصر قدیم در این شهر بازدید کردند .

در این بازدید دانش آموزان با فرهنگ و منش شهرستان نجف آباد در اعصار گذشته آشنا شدند و از بخش هی مخلف موزه مردم شناسی این شهرستان دیدن کردند .

در پایان این بازدید معارف جویان ضمن ابراز خرسندی از این اردوی آموزشی و فرهنگی سیاحتی خواستدار استمرا این اردو ها شدند  .
کادر آموزشی دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرا به پاسداشت مقام معلم به اردوی فرهنگی تفریحی رفتند .


به گزارش روابط عمومی اداره تبیلغات اسلامی شهرستان لنجان ، کادر آموزشی دبیرستان علوم ومعارف اسلامی صدرا به پاسداشت مقام معلم به اردوی فرهنگی تفریحی رفتند .


در این اردو که با هدف همفکری و ارائه راهکارهای اجرائی در ارتقاء سطح آموزشی و رشد تحصیلی بخصوص در روز های پایانی سال تحصیلی صورت گرفت ، معلمان و کادر اجرائی طرح ها و برنامه های خود را پیرامون این مهم مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند .

در ادامه این اردو حجت الاسلام صائبی با بیان اهمیت تقویت بنیه علمی معارف جویان تاکید کرد : ارائه طرح ها و ایده های موثر در بالا بردن سطح آموزشی خواهد توانست آینده چشمگیری را برای این مدرسه رقم بزند و در چشم انداز آتی این یکی از بدیهیات است که بایستی مورد توجه کادر اجرائی مدارس قرار بگیرد .

در پایان این اردو از معلمان و کادر اجرائی پذیرائی شد .با حضور رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان  نشست ماهانه  روحانیون مستقر لنجان در شهر سده برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی اداره تبیلغات اسلامی شهرستان لنجان ، با حضور حجت الاسلام صائبی رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان  نشست ماهانه  روحانیون مستقر لنجان در خانه عالم مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر سده برگزار شد .

در این نشست حجت الاسلام صائبی با تاکید بر سرلوحه قرار دادن اوامر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حضور گسترده و باصلابت ملت ولایت مدار ، شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی و حق قانونی هر هم وطن دانست  و گفت : ملت ایران در 29 اردیبهشت تاریخی سرنوشت ساز را رقم خواهند زد .

در ادامه این جلسه روحانیون مستقر ضمن ارائه گزارشی از برنامه های فرهنگی تبلیغی خود در مساجد و تشویق آحاد جامعه به حضور گسترده در انتخابات 29 اردیبهشت و رای دادن به فرد اصلح  در خصوص راهکارهای حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به بحث و تبادل نظر پرداختند .
 شورای تبلیغ شهرستان لنجان با محوریت برنامه های تبلیغی در مسجد بلال زرین شهر تشکیل جلسه داد .به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، شورای تبلیغ شهرستان لنجان با محوریت برنامه های تبلیغی در مسجد بلال زرین شهر تشکیل جلسه داد .

در این نشست که در اداره تبلیغات اسلامی لنجان برگزار گردید ، حجت الاسلام صائبی ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با اعلام برنامه های تبلیغی در ماه مبارک رمضان ، خواستار برنامه ریزی دقیق و تعامل همه جانبه شورای محترم تبلیغ  شد .

در ادامه این جلسه که با هدف برنامه ریزی و تعیین مبلغ ویژه ماه مبارک رمضان در مسجد بلال زرین شهر صورت گرفت ، مقرر گردید از روحانیون تخصصی و ترجیحاً از ظرفیت های شهرستان در این خصوص استفاده شود .

در پایان این جلسه اعضای شورای تبلیغ حجت الاسلام هاشمی فرد مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) زرین شهر ، حجت الاسلام مولوی مسئول رسیدگی به امور مساجد و روحانیون مسجد بلال در خصوص مباحث مطرح شده به بحث و تبادل نظر پرداختند .روحانی مستقر مسجد صاحب الزمان (عج) محله بابا شیخ علی شهر زاینده رود از برگزاری مراسمات با شکوه در نیمه شعبان این محله خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، حجت الاسلام روح اله حیدری روحانی مستقر مسجد صاحب الزمان (عج) محله بابا شیخعلی شهر زاینده رود از برگزاری مراسمات با شکوه در نیمه شعبان این محله خبر داد.


وی در ادامه تشریح کرد : شهر زاینده رود شهری سرزنده بنام امام زمان (عج) است و هر ساله در نیمه شعبان جشن ها و ایستگاه های صلواتی با تزئینات شهری رنگ و بوی خاصی به شهر می دهد و گوئیا همه در این یک صدائی سهیم هستند و در این یک صدای منتظران ظهور نوای لبیک یا صاحب الزمان (عج) را فریاد می زنند .


 


روحانی مستقر مسجد جامع روستای کچوئیه از برگزاری مراسم نیمه شعبان در این مسجد خبر داد .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، روحانی مستقر مسجد جامع روستای کچوئیه از برگزاری مراسم نیمه شعبان در این مسجد خبر داد .

حجت الاسلام هلیلی اعیاد شعبانیه را از برترین ایامی دانست که می توان از این ظرفیت کمال استفاده را برای معرفت افزائی عمومی مردم حق جو  استفاده کرد .

وی در پایان برگزاری مراسمات شعبانیه را در روستای کچوئیه خوب ارزیابی کرد و از مردم ولایت مدار این خطه به پاس برگزاری مراسمات مذهبی قدر دانی کرد .


روحانی مستقر در حسینیه و مسجد آیت الله مدیسه ای از برگزاری مراسم جشن در نیمه شعبان و مراسمات شعبانیه گزارش کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، حجت الاسلام عبدالهی روحانی مستقر در حسینیه و مسجد آیت الله مدیسه ای از برگزاری مراسم جشن در نیمه شعبان و مراسمات شعبانیه گزارش کرد .

حجت الاسلام عبدالهی در تشریح این برنامه ها افزود : سخنرانی های معرفت افزا ، جشن و برگزاری مسابقات با موضوع مهدویت و وظایف منتظران از برنامه های بوده است که در این ایام اجرا و مورد استقبال مردم قرار گرفته است .


حجت الاسلام خانی از برگزاری باشکوه مراسمات شعبانیه در مسجد باب الحوائج ورنامخواست خبر داد .به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ،حجت الاسلام خانی روحانی مستقر مسجد باب الحوائج ورنامخواست از برگزاری باشکوه مراسمات شعبانیه بخصوص نیمه شعبان در این مسجد خبر داد .

حجت الاسلام خانی ایام شعبانیه را فرصتی مغتنم برای نشر معارف مهدویت دانست و خاطر نشان کرد : مسجد باب الحواج ورنامخواست هر ساله بصورت خود جوش و مردمی این ایام را جشن گرفته و از این فرصت در راستای نشر معارف اهل البیت (ع) استفاده می کند .


 معارف جویان دبیرستان صدرای زرین شهر از فعالیت های دبیرستان صدرای نجف آباد بازدید کردند .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، معارف جویان دبیرستان صدرای زرین شهر از فعالیت های دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرای نجف آباد بازدید کردند .

در این بازدید که با هدف آشنائی دانش آموزان دبیرستان صدرای زرین شهر  با فعالیت های معارف جویان نجف آباد صورت گرفت ، بخش های مختلف فعالیت های آموزشی و فرهنگی مذهبی در این دبیرستان مورد بازدید دانش آموزان واقع شد .

در بخش دیگر از این بازدید مدیر این دبیرستان ضمن تشریح ویژگی های خاص و منحصر به فرد رشته معارف اسلامی و آینده شغلی این گرایش تصریح کرد : بعضی ها با عدم علم و آگاهی به تخریب آینده شغلی و تحصیلی این رشته می پردازند غافل از اینکه این رشته تا پایان تحصیلات تکمیلی نیز قابل ادامه تحصیل است .

در پایان این دیدار و بازدید معارف جویان با طرح سوالاتی در این زمینه پاسخ های خود را دریافت نمودند .


  • کل صفحات:4  
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  •   

همه پیوندها