اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان

سال « حمایت از کالای ایرانی »

میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز بزرگداشت مقام مادر بر همگان میارک باد .


ویژه برنامه تحویل سال نو در جوار تربت پاک شهیدانثبت نام آزمون دوازدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم از دوم بهمن آغاز و تا 27 اسفندماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، به نقل از روابط عمومی سازمان دارالقرآن؛ آزمون دوازدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم به همت سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می‌شود.

این آزمون در راستای مصوبه جلسه ۵۷۳ مورخ هشتم آذر‌ماه سال ۱۳۸۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی، در رشته‌های حفظ ۱۰، ۲۰ جزء و کل قرآن کریم برگزار می شود.

زمان ثبت نام برای شرکت در دوازدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن از دوم بهمن‌ آغاز و تا ۲۷ اسفندماه ادامه خواهد داشت.

علاقه‌مندان با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان دارالقرآن به نشانی www.TELAVAT.ir می توانند اقدام به ثبت نام کنند.

بر اساس این گزارش، علاقه ‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌ توانند به پایگاه اطلاع ‌رسانی تلاوت و یا ادارات تبلیغات اسلامی در سراسر کشور مراجعه کنند. دبیر ستاد اعتکاف شهرستان لنجان گفت : ثبت نام اعتکاف در مساجد لنجان به صورت الکترونیکی صورت می گیرد .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ،  حجت الاسلام صائبی دبیر ستاد اعتکاف شهرستان  در نشست اداری تبلیغات اسلامی لنجان گفت : ثبت نام اعتکاف در مساجد لنجان به صورت الکترونیکی صورت می گیرد .

وی در ادامه خاطر نشان کرد : ثبت نام مراسم معنوی اعتکاف صرفاً از طریق  سامانه www.etekafesf.irامکان پذیر خواهد بود و علاقه مندان با مراجعه به این سامانه خواهند توانست به راحتی ثبت نام نمایند .

حجت الاسلام صائبی خاطر نشان کرد : این سامانه آمار دقیقی از ثبت نام شده گان جمع بندی و برای برنامه ریزی های هرچه بهتر به کار می رود.  رئیس تبلیغات اسلامی لنجان در جمع اعضای ستاد اعتکاف شهرستان گفت : رفتار ستادی دستگاه های دولتی و اجرایی باید به تقویت و بهتر برگزار شدن اعتکاف منجر شود .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ،حجت الاسلام صائبی دبیر ستاد اعتکاف لنجان در جمع اعضای ستاد  شهرستان گفت : رفتار ستادی دستگاه های دولتی و اجرایی باید به تقویت و بهتر برگزار شدن اعتکاف منجر شود و اقدامات جزء به چزء و خرد و حمایتهای خارج از چهارچوب ستاد اعتکاف نا هماهنگی های زیادی را بدنبال خواهد داشت .

وی در ادامه ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته تاکنون تصریح کرد : تشکیل جلسات در ستاد های فرعی در شهرهای مختلف و استفاده از ظرفیت های مادی و معنوی دستگاه ها و فعالان اعتکاف به جمع بندی های قابل ملاحظه ای رسیده است که اگر حمایت های نهاد های همراه باشد مراسم خوبی در انتظار خواهد بود .

دبیر ستاد اعتکاف لنجان با یادآور شدن فرایند ثبت نام معتکفین افزود : امسال نیز ثبت نام از علاقه مندان شرکت در مراسم معنوی اعتکاف  صرفاً از طریق سامانه
www.etekafesf.irامکان پذیر خواهد بود .


با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان شست هماهنگی برگزاری مراسم اعتکاف در شهر باغشاد برگزار شد .به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، با حضور حجت الاسلام صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان و فعالان برگزاری مراسم معنوی اعتکاف شهر باغشاد نشست هماهنگی برگزاری مراسم اعتکاف ویژه این شهر در این اداره برگزار شد .

در این جلسه
حجت الاسلام صائبی با اشاره به برخی از آسیب ها و فرصت ها در این مراسم معنوی خاطر نشان کرد : مدیریت و برنامه ریزی دقیق در امر برگزاری چنین مراسم تاثیر گذاری اهمیت زیادی دارد و تعامل مسئولین برگزاری خواهد توانست این مهم را محقق کند .

در ادامه این نشست فعالان اعتکاف شهر باغشاد محله نوگوران ضمن ارائه گزارشی از روند برنامه های سالهای گذشته نسبت به چگونگی برگزاری مراسم در دو مسجد مجزا به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 کارشناسان دارالقرآن اصفهان از خانه های قرآن روستائی لنجان بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ،  کارشناسان دارالقرآن اصفهان و استانداری از خانه های قرآن روستائی لنجان بازدید کردند.

در این بازدید که به منظور بررسی و روند برنامه های قرآنی و تعامل دهیاری ها با خانه های قرآن روستایی صورت گرفت ، صفر زاده کارشاس قرانی دارالقرآن استان اصفهان خاطر نشان کرد : خانه های روستائی می توانند جایگاه ویژه ای در ترویج معارف قرآنی و قرآن آموزی داشته باشند و از این سو می بایست تلاش کرد فعالیت های این مراکز معنوی ارتقاء پیدا کند .

در ادامه این بازدید مسئولین ، فعالیت خانه های قرآنی  شهرستان لنجان را مطلوب و روبه رشد دانستند و این پیشرفت را مرهون زحمات جمعی از قرآن دوستان این خطه دانستند که شایسته حمایت های بی شائبه مسئولین و نهاد های ذی ربط است .

در پایان مسئولین خانه های قرآن روستائی ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های این مراکز مشکلات و دغدغه های خود را بیان نمودند و حمایت های بی دریغ نهاد ها را خواستار شدند .
با حضور امام جمعه شهر زاینده رود ، رئیس تبلیغات اسلامی لنجان و مسئول روحانیون طرح هجرت در شهرستان نشست هماهنگی برگزاری مراسم اعتکاف در شهر زاینده رود برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ،با حضور حجت الاسلام والمسلمین صفرزاده امام جمعه شهر زاینده رود ، حجت الاسلام صائبی رئیس تبلیغات اسلامی لنجان و حجت الاسلام اکبری مسئول روحانیون طرح هجرت در شهرستان نشست هماهنگی برگزاری مراسم معنوی  اعتکاف در شهر زاینده رود در دفتر امام جمعه برگزار شد .

در این نشست
حجت الاسلام و المسلمین صفرزاده با بیان اثرات معنوی مراسم اعتکاف خاطر نشان کرد : خلوت کردن با معبود آنهم در خانه خدا روح آدمی و انسان مومن را جلا می دهد و معتکف را به درجات عالی  در نزد خداوند یکتا می رساند .

وی در ادامه در تشریح برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در شهر زاینده رود تصریح کرد : به فضل الهی چهار مسجد در این شهر میزبان معتکفین خواهند بود که با هماهنگی های صورت گرفته امید است طبق سنوات گذشته مراسم خوبی را شاهد باشیم .

در ادامه این جلسه
حجت الاسلام صائبی دبیر ستاد اعتکاف شهرستان شهر زاینده رود را شهری ولایت مدار و شهری خدا جوی دانست و گفت : هر ساله مراسم معنوی اعتکاف در این شهر مشتاقان بسیاری دارد و امید است که امسال نیز این مراسم هر چه با شکوه تر برگزار شود .

در پایان این نشست اعضای جلسه نسبت به تعامل و همکاری دستگاه های متولی امر   دیدگاه های خود را بیان نمودند .


معارف جویان صدرای زرین شهر از یادمان شهدا و بیت امام خمینی (ره) دیدن کردند .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، معارف جویان صدرای زرین شهر با هدف آشنائی با سیره شهدا و امام راحل از یادمان شهدا و بیت امام خمینی (ره) دیدن کردند .

در این بازدید دانش آموزان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای شهر مقدس قم با سیره زندگانی رهبر کبیر انقلاب اسلامی و زندگی ساده ایشان آشنا شدند .

در ادامه این بازدید معارف جویان از صحبت های کارشناسان این مکان استفاده کردند و  به راه و روش زندگی ساده و بی آلایش رهبر یک امت آشنا شدند.دانش آموزان دبیرستان صدرا در حاشیه اردوی زیارتی ، سیاحتی خود از مدرسه علمیه امام سجاد(ع) قم بازدید کردند .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ،دانش آموزان دبیرستان صدرا در حاشیه اردوی زیارتی ، سیاحتی خود به شهر مقدس قم از مدرسه علمیه امام سجاد(ع) قم تحت اشراف حضرت آیت الله مکارم شیرازی بازدید کردند .

معارف جویان ضمن آشنائی با مراحل ورود و تحصیل در مدارس علمیه با ویژگی های این مرکز آشنا شدند تا بتوانند با آگاهی کامل مسیر ادامه تحصیل خود را انتخاب نمایند .

معارف جویان در ادامه این بازدید از بخش های مختلف این مدرسه دیدن کردند .  • کل صفحات:5  
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  •   

همه پیوندها