به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه زرین‌شهر در هشتم دی ماه گفت: فتنه سال 88 یک اختلاف بین دو داوطلب نبود بلکه یک عملیات براندازی بودکه از ما ه ها قبل دشمن روی آن برنامه ریزی کرده بود . 

محسن کوهکن با تأکید بر لزوم ثبت و تحلیل فتنه سال ۸۸ بیان نمود: ضروری است تا وقایع سال ۸۸ و ظلم‌هایی که دشمنان درحق این ملت انجام داده اند، ثبت شود تا نسل کنونی و آینده آن را تحلیل کنند چراکه در غیراین صورت در تاریخ تحریف ایجاد خواهد شد، همان‌گونه که خیلی از ظلم‌های دشمنان در طول تاریخ به فراموشی سپرده‌ شده است.

سال ۸۸ حق و باطل با هم آمیخته شد و کسانی که از آنها انتظار می‌رفت موضع‌گیری کنند، ساکت ماندند. ما به ‌هیچ‌ عنوان نمی‌گوییم جریان فتنه یعنی جریان اصلاحات اما این انتقاد را داریم که با وجود گذشت نزدیک به هشت سال از فتنه سال ۸۸، چرا این جریان مرزبندی صریح خود با فتنه را روشن نکرده است .

وی همچنین به نقش داشتن انگلیس در ایجاد ناامنی ها و شلوغی های فتنه 88پرداختند و از برنامه ریزی این روباه مکار برای ایجاد اغتشاش از ماه ها قبل از انتخابات اشاره نمودند.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم در جمع اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: نمی‌شود که کسی چند سال به‌ عنوان رییس‌جمهور این مملکت باشد و بعد از برکناری نقش اپوزیسیون را بازی کند، اقدامات برخی از افراد از روی بی‌عقلی است .