اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان
سال « اقتصاد مقاومتی ، تولیدو اشتغال »
رهبر معظم انقلاب
دراین جنگ نرم،کافی است هواداران جبهه حق بیدارباشندو بیکار ننشینند چراکه زبان حق همیشه مؤثرتراز زبان باطل است
ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی شهرستان لنجان مراسمات دهه امامت و ولایت و ماه محرم را در دستور کار قرار داد .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی شهرستان لنجان مراسمات دهه امامت و ولایت و ماه محرم را در دستور کار قرار داد .

در این نشست که با حضور مسئولین و کارشناسان ادارات در خصوص دستور کار جلسه بحث و تبادل نظر صورت گرفت ، حجت الاسلام صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان در ابتدای جلسه ضمن تاکید بر برگزاری مراسمات مذهبی بدون آسیب خاطر نشان کرد و افزود : به لطف خدا شاهد برنامه ریزی و پیش بینی خیل گسترده برنامه های مذهبی در شهرستان هستیم و هیئات مذهبی با استفاده از ظرفیت های مردمی در تلاش برای برگزاری هرچه با شکوه تر مراسمات مذهبی هستند .

وی در ادامه  از نقش مهم ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی گفت و خاطر نشان کرد : این ستاد در راستای ساماندهی و مهندسی فرهنگی برنامه های مذهبی  می بایست با اشراف خود بر کلیه آسیب ها نظارت کامل داشته باشد تا خدا ناکرده جامعه دچار ضعف و آسیب در این مقطع نگردد.

در ادامه این جلسه اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص برنامه های اعلام شده به دبیر خانه این ستاد مطرح و در پایان از زحمات کلیه خدمتگذاران این آستان مقدس قدردانی کردند .  اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان    1396/06/22    13:17


تمامی حقوق این وبلاگ برای اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان محفوظ است.