ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی شهرستان لنجان مراسمات دهه امامت و ولایت و ماه محرم را در دستور کار قرار داد .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی شهرستان لنجان مراسمات دهه امامت و ولایت و ماه محرم را در دستور کار قرار داد .

در این نشست که با حضور مسئولین و کارشناسان ادارات در خصوص دستور کار جلسه بحث و تبادل نظر صورت گرفت ، حجت الاسلام صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان در ابتدای جلسه ضمن تاکید بر برگزاری مراسمات مذهبی بدون آسیب خاطر نشان کرد و افزود : به لطف خدا شاهد برنامه ریزی و پیش بینی خیل گسترده برنامه های مذهبی در شهرستان هستیم و هیئات مذهبی با استفاده از ظرفیت های مردمی در تلاش برای برگزاری هرچه با شکوه تر مراسمات مذهبی هستند .

وی در ادامه  از نقش مهم ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی گفت و خاطر نشان کرد : این ستاد در راستای ساماندهی و مهندسی فرهنگی برنامه های مذهبی  می بایست با اشراف خود بر کلیه آسیب ها نظارت کامل داشته باشد تا خدا ناکرده جامعه دچار ضعف و آسیب در این مقطع نگردد.

در ادامه این جلسه اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص برنامه های اعلام شده به دبیر خانه این ستاد مطرح و در پایان از زحمات کلیه خدمتگذاران این آستان مقدس قدردانی کردند .