به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و آغاز هفته دولت ، مسئولین دستگاه های دولتی با حضور در گلستان شهدای زرین شهر با شهدای این خطه شهید پرور تجدید میثاق کردند .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ،به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و آغاز هفته دولت ، مسئولین دستگاه های دولتی با حضور در گلستان شهدای زرین شهر با اهدای شاخه گل و قرائت فاتحه با شهدای این خطه شهید پرور تجدید میثاق کردند .

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین باقریان امام جمعه زرین شهر ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و همه ی خدمتگذاران صادق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ، وجه تمایز ساختار دولت در ایران را با دیگر کشور ها ، خدمتگذار بودن و نتیجه رای واقعی ملت  دانست و این شاخصه را برگ برنده ای برای خدمت صادقانه به ملت شهید پرور و استکبار ستیز جمهوری اسلامی ایران دانست و در پایان برای کلیه دولت مردان آرزوی توفیق روز افزون را از درگاه خداوند متعال نمود .

در بخشی دیگر از مراسم مهندس سجاد فرماندار شهرستان لنجان  نیز ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد خاطره شهیدان رجائی و باهنر به ایراد سخن در جمع مسئولین پرداختند و در پایان این مراسم با اهدای شاخه گل بر سر تربت پاک شهیدان حضور پیدا کردند .