اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان
سال « اقتصاد مقاومتی ، تولیدو اشتغال »
رهبر معظم انقلاب
دراین جنگ نرم،کافی است هواداران جبهه حق بیدارباشندو بیکار ننشینند چراکه زبان حق همیشه مؤثرتراز زبان باطل است
همزمان با روز جهانی مساجد سلسله نشست های معرفتی در زرین شهر آغاز شد .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ،همزمان با روز جهانی مساجد سلسله نشست های معرفتی از مسجد جامع زرین شهر   آغاز به کار کرد   .

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین باقریان امام جمعه زرین شهر ضمن تاکید بر اهمیت مسجد در اسلام و تاثیر بی بدیل این مکان مقدس در جامعه سازی یادآور شد : مسجد کانون تحولات بنیادی در جامعه اسلامی است و تقویت این مرکز به آباد سازی و تربیت نسلی پاک برای سبک زندگی اسلامی ایرانی منجر خواهد شد .

وی در ادامه خاطر نشان کرد : مسجد زمانی می تواند بعنوان مکانی پویا به جامعه کمک کند که عناصر فعال در آن به نحو احسن به وظایف خود عمل کنند و دستورات اسلام را یکی پس از دیگری به منصه ظهور برسانند .

امام جمعه زرین شهر وظایف تشکلهای موجود در مسجد را بسیار خطیر عنوان و تصریح کرد : هیئت مذهبی ، پایگاه مقاومت بسیج ، کانون های فرهنگی ، هیئت امناء و در رأس فعالیت ها روحانی مسجد ظرفیت های بسیار ارزشمند و توانمندی هستند که خواهند توانست یک مسجد را تماماً شور و نشاط و بالنده کنند .

در پایان این جلسه
حجت الاسلام والمسلمین باقریان ضمن تقدیر از کلیه کسانی که در مساجد به نحو شایسته خدمت رسانی می کنند، خواستار ارائه راهکار های عملی و کارشناسی در خصوص جذب شایسته جوانان در مساجد شد .


  اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان    1396/05/30    08:15


تمامی حقوق این وبلاگ برای اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان محفوظ است.