همزمان با روز جهانی مساجد سلسله نشست های معرفتی در زرین شهر آغاز شد .


به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ،همزمان با روز جهانی مساجد سلسله نشست های معرفتی از مسجد جامع زرین شهر   آغاز به کار کرد   .

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین باقریان امام جمعه زرین شهر ضمن تاکید بر اهمیت مسجد در اسلام و تاثیر بی بدیل این مکان مقدس در جامعه سازی یادآور شد : مسجد کانون تحولات بنیادی در جامعه اسلامی است و تقویت این مرکز به آباد سازی و تربیت نسلی پاک برای سبک زندگی اسلامی ایرانی منجر خواهد شد .

وی در ادامه خاطر نشان کرد : مسجد زمانی می تواند بعنوان مکانی پویا به جامعه کمک کند که عناصر فعال در آن به نحو احسن به وظایف خود عمل کنند و دستورات اسلام را یکی پس از دیگری به منصه ظهور برسانند .

امام جمعه زرین شهر وظایف تشکلهای موجود در مسجد را بسیار خطیر عنوان و تصریح کرد : هیئت مذهبی ، پایگاه مقاومت بسیج ، کانون های فرهنگی ، هیئت امناء و در رأس فعالیت ها روحانی مسجد ظرفیت های بسیار ارزشمند و توانمندی هستند که خواهند توانست یک مسجد را تماماً شور و نشاط و بالنده کنند .

در پایان این جلسه
حجت الاسلام والمسلمین باقریان ضمن تقدیر از کلیه کسانی که در مساجد به نحو شایسته خدمت رسانی می کنند، خواستار ارائه راهکار های عملی و کارشناسی در خصوص جذب شایسته جوانان در مساجد شد .