به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، با حضور حجت الاسلام صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی و همزمان با دهه کرامت اختتامیه اولین دوره آموزش مداحی ویژه بانوان برگزار شد . حجت الاسلام صائبی ضمن تبریک ایام پربرکت دهه کرامت میلاد کریمه اهل البیت (ع) و امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) نسبت به حرکت مهم در زمینه تشکیل آموزشگاه مداحی و دور هم جمع شدن بانوان و به صورت تخصصی و محتوا بخشی به برنامه ها با تشکیل اتاق های فکر ابراز خرسندی نمود و از مسئول آموزشگاه و دست اندرکاران تقدیر و تشکر نمود و افزود : ما باید تلاش کنیم آسیب ها و خرافات را به حداقل خود برسانیم و نسبت به وقت و زمان مستعمین خود ارزش قائل شویم و این برآورده نمی شود مگر با محتوا دادن به برنامه ها . 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان در مورد حدیث سلسلة الذهب و اهمیت کلمه توحید مطالبی بیان و گفت : کلمه لااله الاالله مثل حصن یعنی قلعه می ماند و اینکه انسان وارد قلعه که شد احساس آرامش می کند و اگر تمام اله ها را از بین برد و فقط الله باقی ماند دچار لغزش نمی شود و تطمئن القلوب برایش حاصل می شود .

در پایان مداحان اهل البیت (ع) آقایان موسویان و عباسی به مولودی خوانی پرداختند و به شرکت کنندگان در دوره کتب اشعار و بسته فرهنگی اهدا شد .